Dé surfplank voor alle Beginners, hetintreders, freeriders
Ben jij een beginnende of herintredende windsurfer? Dan is de Bullit van tabou met zeker iets voor jou!!
Dit board board is verkijgbaar in verschillende maten. De Bullit in de maten 145 en 155 hebben een centervin voor de iets meer beginnende windsurfer voor extra stabiliteit, maar voor als het niveau omhoog gaat is deze zonder middenvin te varen. De grotere broer van deze boards de 185 liter heeft een zwaard, dus weer meer geschikt voor de beginnende windsurfer.
Wil je beginnen met windsurfen of je bent een herintredende windsurfer, dan is een deze Tabou Bullit MTE een zeer goede keuze. Deze Bullits hebben een uitstekende performance voor als je wat door wil groeien in het windsurfen. De Tabou Bullit is zeer stabiel en eenvoudig in gebruik, uiteraard worden vinnen/zwaard, voetbanden geleverd bij het board. De Tabou Bullit MTE 2022 zijn uitgevoerd in de beproefde MTE constructie van Tabou. Veel surfplezier voor een betaalbare prijs.
De Gaastra Hybrid is het meest succesvolle zeil van Gaastra. Het zeil bewijst zich al jaren als super zeil in verschillende disciplines.
De kleinere zeilen presteren ontzettend goed als wave surfzeilen en de grotere maten (vanaf 5,2) presteren goed in het Freeride segment. De Gaastra Hybrid is een echte alles-kunner.
Dit zeil is een ideaal voor de surfer die met gemak en controle wilt freeriden en toch veel performance van zijn windsurfzeil verwacht.
De Gaastra Hybrid, veelzijdig, eenvoudig te varen, comfortabel. Uitstekende prijs/kwaliteit verhouding.
Wil je meer info over dit zeil kom dan langs in onze shop of stuur een appje of mail!
Merk | Tabou |
Titel | Bullit MTE Windsurfset MTE 145 |
Collectie | Aanbieding |
Bouwwijze | MTE |
Artikelnummer | 400.90.100.145-set |
Fabrikantnummer | 010322ar |
Gerelateerde producten