OS Aluminium Giek – Extra Stijfheid voor Maximale Controle
De OS (Oversized) aluminium giek is ontworpen voor windsurfers die varen met grotere zeilen en daarbij maximale stijfheid en controle eisen. Dankzij de toenemende buisdikte – van 29 mm bij het handvat tot 34 mm aan het uiteinde – levert deze giek extra torsiestijfheid en directe krachtoverbrenging. Dit maakt hem ideaal voor freerace, freeride en lichtweer-condities waar grotere zeilen gebruikt worden.
Belangrijkste eigenschappen:
Oversized diameter (OS)
Het handvat heeft een comfortabele 29 mm grip, terwijl de diameter richting de uiteinden oploopt tot 34 mm voor extra stijfheid en controle. Hierdoor blijft de giek stabiel, zelfs bij krachtig windsurfen met grote zeilen.
Hoogwaardig T8 aluminium
Vervaardigd uit T8 geanodiseerd aluminium, wat zorgt voor een uitstekende sterkte-gewichtsverhouding en een lange levensduur – zelfs bij intensief gebruik in zoute of ruwe omstandigheden.
Universeel kopstuk voor RDM én SDM masten
De giek is uitgerust met een slim verstelbaar kopstuk met een aanpasbare manchet, zodat hij perfect past op zowel RDM (Reduced Diameter Masts) als SDM (Standard Diameter Masts). Geen extra adapters nodig.
Solide lock-mechanisme & grip
Voorzien van een betrouwbaar vergrendelsysteem en comfortabele EVA-grip voor lange sessies zonder vermoeidheid of slip.
Voor wie is deze giek bedoeld?
Deze OS-giek is perfect voor freeriders, racers en recreatieve surfers die varen met zeilen van grotere afmetingen (bijv. 6.5 m² en groter) en op zoek zijn naar meer stijfheid en controle zonder het gewicht van carbon. De oversized constructie zorgt voor minder flex en betere krachtopbouw, vooral in vlagerige of harde wind.
Merk | Aeron |
Titel | Giek Alloy OS Slalom Blauw 180-240 |
Kleur | Blauw |
Giek lengte (cm) | 180-240 |
Collectie | Nieuwe Collectie |
Artikelnummer | 405.90.029.180 |
EAN code | 6970963640664 |
Gerelateerde producten